yin-and-yang-whiteTao znamená „přírodní cesta“. Kouzlo tohoto léčení je v jeho jednoduchosti. Obsahuje tři meditativní cvičení, která udržují tělo i mozek v dobré kondici. Kurz vede studenta k přijetí všech aspektů sebe sama, spojuje ho s jeho biologickým, psychologickým i duchovním já, rozptyluje negativní emoce a stres. Tato cvičení je možno provádět každý den nebo tak často, jak je člověk motivován.

Léčení Tao je založeno na taoistickém principu vnitřního úsměvu, který je meditací o tom, jak žít život bez úsilí a s otevřeným srdcem. Tento princip se dá použít jak v klidu, tak v akci. Jde o interakci s vyšším já, masáž orgánů a promývání mozku světlem. Tento kurz může rovněž sloužit jako příprava ke studiu Či Gongu, meditativního čínského léčebného cvičení. Pochopení principu vnitřního úsměvu vede k základní změně životního postoje. Tento kurz připomene adeptům, jak úsměvně plout v moři své vlastní energie. Je alchymií vnitřní změny.

Student naváže intimní kontakt s jednotlivými vnitřními orgány a usouvztažní je s různými emocemi i s planetárním systémem. Nakonec ošetří světlem i svůj mozek, tento drahocenný poklad naší osobnosti. Vnitřní Tao může být zdrojem radosti, jakkoli obtížná se jeví situace. Cílem je proměnit naše tělo ve zlaté světlo.

Léčení Tao